FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 16218181
nr 1621 8181
CHAIRS
5 pcs, 18th/19th century, wear, damages.
5 st, 1700-/1800-tal
Condition: slitage, skador
600
SEK 200
Monday May 20 2024
at 19:10:23
100 kr
150 kr